Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Inowrocław

Inowrocław: zatrzymaj młodość

14.05.2015, Zadbaj o Zdrowie z ChSCh

Wolontariusze filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Inowrocławiu zapraszają na dwa wykłady specjalisty z dziedziny zdrowego odżywiania. Gościem spotkania będzie dr Roman Pawlak z East Carolina University.

Zatrzymaj młodość i żyj bez chorób – to tytuł pierwszego wykładu, który odbędzie się we wtorek, 19 maja. Czy w ogóle można zatrzymać młodość i żyć bez chorób? Okazuje się, że można i wbrew pozorom sprawa jest bardzo prosta. Kluczem do tego jest zdrowa, zbalansowana dieta oraz aktywność fizyczna. Podczas wykładu dowiemy się, dlaczego warto prowadzić zdrowy tryb życia, jakie produkty powinniśmy wyeliminować z naszego jadłospisu, a jakie  wprowadzić. Prelegent opowie także o zgubnych skutkach złego odżywiania.

Dr Pawlak jest profesorem odżywiania na East Carolina University w Stanach Zjednoczonych i autorem szeregu badań naukowych opublikowanych w amerykańskich i międzynarodowych czasopismach naukowych. Napisał kilka książek nt. żywienia, m.in. Zdrowe odżywianie bez tajemnic oraz W obronie wegetarianizmu.

Prelekcje odbędą się we wtorki, 19 maja i 9 czerwca (temat drugiego wykładu, 9 czerwca to Niedobór witamin jako czynnik sprzyjający powstawaniu chorób), o godz. 19.30 w Solanki Medical SPA, ul. Wilkońskiego 23 w Inowrocławiu. Wstęp bezpłatny.

Organizatorami wydarzenia są Solanki Medical SPA oraz filia ChSCh w Inowrocławiu.

Czytaj więcej o projekcie Zadbaj o Zdrowie z ChSCh.

Pomóż nam

Na nasze projekty

zebraliśmy już:

2 685 zł

Zobacz nasz plan pomocy w bieżącym roku »

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Kujawsko-Pomorski
Filia Inowrocław
ul. Dworcowa 50
88-100 Inowrocław

Nr konta bankowego:
23 2030 0045 1110 0000 0293 3650

Kierownik: Jarosław Stoliński
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 601 997 647

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij